ISK-SODEX fuarda kim kimdir.
arkadaşlar fuar çok büyük bir alan kurulu vakit yetmez şu bu.. aradığınız kişiyi olduki bulmadınız bu açıdan yardımcı olmak gerekirse daha sonra hatırlamanız için...

fuarda kim kimdir nasıl tanırız  mesela Birolu tanımak zor değilde genede tarif edeyim. normal ağzıyla 3 tane ağzı olan (çok dönek olduğu için.) hatta arkasındada ağzı olan alaca bulaca çiçekli miçekli karı gömleği

hra43k.jpg

http://i.hizliresim.com/3LQ43A.jpg

dansöz gibi giysisi olan birini görürseniz o Biroldur.

ağzına kilit vurulmuş hatta beton dökülmüş biri görürseniz bu yüzden el kol hareketiyle işaret diliyle konuşuyorsa işte o Hasan ustadır yanında birde ufak çocuk varsa kesin odur... o çocukta memnun olan denen ufaklıktır :=)

boynuna haier klima dış ünite asıp davul çala çala dolaşan 2 deli görürseniz birisi adanalı hete biriside urfalı serhat6363 tür.

hele birde boynuna hem haier hemde york klima asıp dolaşan kafasındada huni olan bir ruh hastası deli görürseniz işte oda mat35 tir manisa sarı binadan çıkar çıkmaz fuara bilet kestirmiş denebilir.

beni hiç aramayın ben gelmem çok uzak. olaki geldim elimde zEncirle tef olur haksızlık eden ayuları oynatmak için.

şimdi demeyinki 9köy neden böyle yazıyor gene ne demek istiyor.

bir laf vardır oroPsunun cinsel uzuvlarını pardon (inbe..nin) kilitlesen ağzıyla, ağzını kilitlesen gene bir yer bulur kulağıyla felan şeedişirmiş. 

yalansa bakın şu mesaja, sataşıyor sonra ben lafı sokunca bir taraflarına, bu kezde diyor, ya her şeyin cevabını veririmde gerek yok ayaklarına yatıyor şirret ib..

http://klimaforumu.com/konu-daikin-shira-ftxs50k-aldim.html?pid=15448#pid15448

2ii99g4.png

http://i.hizliresim.com/rMnzNa.png

şimdi bu topaç @mbirol zamanında bana daikin klimam için, pahalı klima aldın kompresör cırtladı diye oh çekiyordu,
bunların servisine kompresörüne kadar kalitesi ortada diye kalite markaları pahalı diye kötülüyordu. bu yazıların hepsini buraya basarım belgesiz iş yapmam..

şimdi alt bayi vs olup daikin airfel satmaya başlayınca inadına ME ye karşı daikin diyor halbuki kendiside daikinin ne servisini beğeniyor nede kalitesini. bir parantez açim detay yapalım yiyorsa cevap versin...

(aşşağılık adam sen bana daikin tarafından seçilmiş özel gelen daikin servisi için işi bok edince şu şekilde yapılırsa diye yardımcı olmadınmı? hani şimdi kafama döt gibi depmeye çalışıyorsuın ya.. aklınca duygu sömürüsü yapıp beni nankör durumuna düşürceksin ya..

ne iş daha öncede pvg nin eski müdürünü desteklerken pvg nin suçu yok derken... ben Burak beye durumu iyice anlatınca adam beni haklı görünce.  hemen seni destekledim dediydin değilmi olaydan pay çıkarmak için.. yanar döner dansöz beyinli.. bende utanma duygusu var olum gene yüzüne çarpmadım o zaman ama şimdi sokarım aha böyle iğnemi .. )

neyse parantez sonrası devam.

kendisi daha beter rekabete girişti diyordu daikin için...

ama şimdi mideaya karşı bile airfelin servisi daikin diyor. tabi alüminyum boru riskini bile atlıyor amaç gıcık vermek.. hatta yine zamanında kötülediği airfelin alüminyum boru öncesi kullandığı bakır borunun inceliğini kağıt gibi diyordu. 

hasittir ulen ordan sen ancak anlamayanları kandırırsın ben senin kalitene inip özel mesajdan vs adamda ayartmadım hiç . bu iş benim mesleğim değil... mesleğim olsa bile bu şekilde iğrençlik etmem  kenef herif.
devamlı bakmıyorum diye mesajlarımı felan silme oyarım. silsende bilyorsun kopya alıyorum nabbleye

http://klima-forumu.1111995.n5.nabble.com/

ve nabbleyi yen taşıyacağım arşiv ansiklopedi forumuma işlerim.

klimatavsiyeforumu.10tl.net

linklerimede kodlama yapma belene kampımı len burası. kapalı devre yayın yap ondan kork bundan kork... iyi yapıyorlar sana hak ediyorsun..  ziyaretçleri okumak için zorla üye yap sen. sonrada amacımız bilgi de he yaaa öyle tabi..

deme ha köylü gene ağzını bozdu sataşırsan alırsın ağzının cevabını aha böyle arasıra herzamanda yazmam..

çağırma boşuna hergün yazıp senin oroPsuluklarına hizmet etmem seni hasan usta kovalasın birçok kötü sözlerini onaylamam o delinin ama senin deliha filmi ve eski bir dizi gibi arabanın camına sıkıştırıp ver yansınn.... hak ediyorsun.
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara
9köy abi bırola yakında yeni süprizler var herkes tahmin ediyordur dimi muhahaha yaşasın kötülük Big Grin

Hızlı Menü:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping