İç anadolu da klima ısıtırmı ?
Sivasta yaşayan anne babam için  parasına acımadan önerilerinizle iyi bir klima alabilirim. Fakat havası ankaradan çok daha sert acaba düzgün ısıtma yapabilirmi. Genellikle iş yerlerinde asılı klimalar gördüğümü hatırlıyorum ama evlerde varmıdır kullanan gördüm desem yalan olur.  Siz ustaların düşüncelerinide almak isterim bu konuda.
Ara
(01-06-201902:37 PM)Muhsin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sivasta yaşayan anne babam için  parasına acımadan önerilerinizle iyi bir klima alabilirim. Fakat havası ankaradan çok daha sert acaba düzgün ısıtma yapabilirmi. Genellikle iş yerlerinde asılı klimalar gördüğümü hatırlıyorum ama evlerde varmıdır kullanan gördüm desem yalan olur.  Siz ustaların düşüncelerinide almak isterim bu konuda.

Bu tavsiye isteginiz icinde, bolgeye yonelik klima onermesemde anliyorumki ihtiyaciniz mecburiyete dayali. Maddii gucunuzde sorun olmayacagini belirttiginize gore İyi bir klima almalısınız. Bilinen japon markalara bakabilirsiniz eksi 20-25 lerde calisabilen mitsubishi electric panasonic daikin hitachi toshiba gibi markalarla irtibat kurup cihaz modellerini inceleyebilirsiniz. En cok bilinen  Eksi 20 lerde calisabilen mitsubishi electric orta serilerde var bayilere danisabilirsiniz. Eksi 25 lerde calisabilen Mitsubishi Electric üst serilerde var yine bayilere danısabilirsiniz. Bayilerle kalmayip tum markalar icin musteri hizmetlerine ulasip bilgi almalisiniz sakaya gelmez oralarda isitma isi.
Ara
(01-06-201902:37 PM)Muhsin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sivasta yaşayan anne babam için  parasına acımadan önerilerinizle iyi bir klima alabilirim. Fakat havası ankaradan çok daha sert acaba düzgün ısıtma yapabilirmi. Genellikle iş yerlerinde asılı klimalar gördüğümü hatırlıyorum ama evlerde varmıdır kullanan gördüm desem yalan olur.  Siz ustaların düşüncelerinide almak isterim bu konuda.

Selamlar bütçeniz elveriyorsa Daikın Ururu Sarara,Mitsubishi Electric Legendra ve Mitsubishi Electric Krigamine FH bu 3 model ürün dışında hiç bir ürüne markaya bakmayın.
Ara

Hızlı Menü:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping