Foruma saldırı
2dt4rja.png

http://i.hizliresim.com/r9YV7V.png

hepsi paso yalan. yeni yazdığım yazı silindi şuan, forumda problem var. biraz rahatsızım üstünüze afiyet uğraşabilirsem yazıcam yoksa daha sonra açıklama yaparım..

hala üye bile istemediğimi yazdığım halde.. taşıma yapacağım foruma takıyor forum kurdu ya diyor...

korkakmı desem ne desem ufacık hiç gelişmeyecek forumu bile çekemiyorsun... çok memnun olacaksan üyelerin hepsini sileyim zaten hepsine takıksın ya sen. hepsi kötü insan sende yazmıyorlar çünkü başka yerde yazıyorlar sana inanmıyorlar..

ben forumdaki konuların  sıralamasını aldıysam buna kopyalamakmı denir ulan senin söylemince. komple forumunumu kopyaladım. 

ftp mtp neyse bilmiyorum. bilsem bile bu forumda bu mümkün olmaz bir kere komple kopyalayıp yapıştırma.

ne diye milleti kandırmaya çalışıyorsun ulan köpek. 

burası ücretsiz hazır mybb forum isteyen istediği forumu kurar benim gibi bu işlerden anlamayanlar içinde iyi bir hizmet ve nimet bence.  

ben sadece formata uygun haliyle sıralamayı aldım. kopyaladı diyorsan hala onuda senden kopyalamadım gene.

rengi soluk çünkü hetenin forumdan aldım. zaten klima forumu burası başka ne kopyalıycam lan sibop... koyun dolly mi olsaydık.

NALBURİYE forumumu açtım ben klima forumu burası mal..

nalburiyeci forumu açsaydım, nalbur SIRRU GABAAYU , ayu bağlama zEncirleri satışımız vardır felan diye farklı bir arayüzmü diyorlar ön sayfamı ne haltsa onu oluştururdum..

senden bile kopyalamadım dedim ya  senin forum sümük gibi amk bulanık gri soluk benz bir görünü[b]m var 
okunmuyor bile. 

düzelttiremedim gitti sana oradayken köpek gibi çemkiriyordun it herif. anca üyeler yazınca şu hata var vs diye, kafana vura vura bazı şeyleri yaptırıyordum. 

bu tür basit şeylerde bile kanıbozukluğunun tarihi var yani ben boşa konuşmam. 

zor koşmak için orospu ağzıyla piç ağzıyla konuşuyordun kimse itiraz etmiyormuşta ben neden itiraz ediyormuşum.

ulan ben kimim kimdimde yanlışları söylemeyecektim. senle beraber kurmadıkmı orayı. nasıl hataları dile getirmeyecekmişim it herif.

ulen normal forum kursam bile kendine gelince mübah başkasına gelince günahmı hem bunun yasal zorunluluğumu var.

it herif admin nickini ben çaldımmı?

çalmadıysam kendim oluşturduysam bu güne kadar sana hiç ağır küfür etmedim şahsiyetine sövsemde kanı bozuk desemde şahsiyeti düşüncesi öyle dedim. ama asla ailevi küfür etmedim.

işte şimdi yalan söyleyenin diye etsem yeridir ama etmiyorum. ben sen değilimki yedi mahalleye özel mesajla eski arkadaşımı kötüleyeyim ne yapacaksam açık açık aha böyle ortaya yazarım. 

köpek yalan söyleme şahsi şerefsiz karaktersiz insan. Admin nickini kendim oluşturdum . 

sen benle dalga geçmiyormuydun admin nickiyle ilgili sataşmadınmı, azmı makara yaptın. ve beraberde yaptık admine bak admine diye benle kafa yapmaya çalışan kimdi ulan.

bir insan bu kadarmı şerefsiz olur bu kadarmı aşağılık olurda admin nickinin şifresini değiştirmiş diyorsun.. yani şimdi beni hırsız ilan edeceksin vay it vay. 

güvenlik diyorsun it adam 9 köyle senle yazıştığımız belge niteliğindeki yazılarımı neden sildin ha..

orda sen benim sattığım klimalara neden laf söylüyorsun diye ileniyordun bana..

ben akşam girince resmen delirdim sonra diğer admin nickim aklıma geldi.. 

işte bak burda düşünki köylü kemal sunal gibi adam saf olduğu için Allah ardında.. anca uyanınca şeytanlık yapıyor o zamanda çok kötü olduğumu biliyorsun.

ya bak hele işte Allah ın işine sen bana iftira atarsın. ADMIN nicki FORUM KURULDUĞUNDA OLUŞTURULMUŞTA ben onun şifresini değiştirmişim çalmışım yani.  

ulen ben senmiyim özel mesajları okumak için milletin şifresini çalacak. şerefsiz kaç kez serhat63ün şifresini çalmaya yeltendin ben engelledim. 

gürcanın şifresini çaldın hasan ustanın şifresini çaldın özel mesajları okumak için. 

forumu ve bu konuyu okuyan arkadaşlar lafım herkese değildir. iyi dinleyin iyi ayırd edin diyeceklerimi, onun köpekliğini yapana bir şey diyemem banada gıcık olanlarla birlikte.

çünkü insan kanıbozuk oldumu ne dersen boştur.

ama normal okuyucu olanlar ve beni tanıyan arkadaşlar, bu adama güvenmeyin çıkarı haricinde yaralı parmağa işemeyecek zihniyettedir bu adam.

ancak bir miktar bir şeyler bilirseniz.. bazı şeyleri zorla konuşturur ağzından alırsınız bu adamın. 

bana inanmayan dh forumdaki onu sıkıştırdığım yazılara baksın. tekmeleye tekmeleye bir çok sorunun cevabını verdirmişimdir.

ben bu adama dünde dedim mailden sahtekarlıklarını, admin nickinide benim oluşturduğumu bildiğini ve bile bile iftira attığını. şimdi desem yemin et .

eder Allah korkusu yok yeminde eder ama sevdikleri ve çıkarı için edemez. çünkü sevdiklerini ve çıkarını maalesef doğruki haşa Allahtan üstün tutar.

tekrar ediyorum. aşağılık adam o nicki ben oluşturdum ve şakasını bile yaptık senle demedinmi len bana adminmiş sie diye dalga geçmedinmi it neden hala iftira atıyorsun ille özel  yazışmalarımı buldurup işleteceksin bana..

eğerki sildiğin özel mesajlarda kalmadıysa o yazışmamız bulduğumda işleyeceğim buraya.

sonrada diyeceksin ve bir kaç orospu çocuğada diyecek bak özeli yazıyor. onu diyecek olanların amına koyayımda. bunlar özel bile değil kendileri olsa benden beter dökerler herşeyi ortaya.

Allah korkun olsa zaten kendini haklı çıkarmak için her yalanı söylemezsin.. tabi haşa ALLAH ın sopası yok sanıyorsun ama dikkat et yaptığın haksızılığa karşı Allah geceyarısı o nicki aklıma getirdi..

çocuklada beni muhatap etme ben senle kurdum o forumu..

kendi çocuğunu bile kötü etkiliyorsun biz senin foruma bişe yaptıkmı diyor. babana sor diyecektim ama muhatabım değilki. 

ben hete de (s o t a) değilim kanım küfür kaldırsın. sen çocuğun sağa sola etmeye çalıştığı küfrü bile savunan adamsın.. belkide onun nickini kullanarak kendin etmeye çalıştın hete ye küfürü kimbilir. (zaten örnekleride var. açıklayacağım az sonra.)

benle bu tür konuşacak olursa çocuk mocuk senin çocuğun mocuğun dinlemez işte o zaman ben direkt söverim ki bu zamana kadar sadece şahsiyetine sövmüşken bu kez hiç anlamam gerçekten söverdim. 

nasıl zamanında benimde yuttuğum, foruma fakeler girdi diye kendin DDOS attırdıysan foruma. (demiyormuydun Göktuğ forumun hitini yükseltmek için kasıyor diye) ben senin gibi şeytan değilimki hemen anlayayım.

sonrasındaki söylemlerinle o esnada yazılanları görünce sen olduğunu anladım. birde gürcanla kemoya yüklemeye çalışıyordun. onun için bu hete ye küfre yeltenme olayındada çocuğun nickini kullanman gayet olası durum.

çocuk diyor biz senin foruma birşey yaptıkmı. 
sen değilmiydin ulen nabble forumuma girip tüm konuları kilitleyen sonrada bana kapat Allah kapat o forumumu diyen.

ammada çok üye alıyordu ya hani.. nabble forumum.. sonra senin foruma  bağladık orayı. taki nabble yönetimden gelen mesajda kapanacakken zorla açtırdım.. hala sende göktuğda kapat diyordunuz. çocuğu geçelim çocuktur..

sanamı güvenecektimde kendi forumumu kapatacaktım ulen sahtekar.  

sen koskoca yabancı host işletmecisini bile kazıklamaya çalıştın günlerce kapalı kaldık yalanmı kampanya buldum diye hakkın olmadığı şekilde taşıma yaptın.

elin gavuru durdurdu yayını.. 

birde adamlara sövüyordun şark kurnazı. millete attığın kazıklar gibi yutacak sandın yabancı host şirketinide.. siktiler imüğünü bıraktılar yayını kestiler.

o olayda bile ilk etapta beni kandırdın köylü sen düzgün yazıyorsun güzel bir yazı yaz üyelere durumu anlat dedin. şerefsizsin sen oğlum..

orda bile beni kötü kandırdın taki ben yazışmaya başlayınca Host un Türkiye temsilcisi Türk le.. anca anladım ne haltlar yediğini. sahtekarın önde gidenisin oğlum sen.

sen git savcılığa ver beni götün yiyorsa. yapamayacağın iş için konuşma. çünkü suçlusun ve benim bunu heryerde ispatlıyacağımı bildiğin için götün yemez.

senden korkan senin gibi olsun verde birde orada sıçayım gagana savcı hakim her neyse o kişilerde  sana siktir çeksin adama önce sen hakaret etmişsin sahtekarlığının haddi hesabı yok ulan ne yüzle geliyorsun buraya desin sana.. siktir git mahkemeyi meşgul etme desin..

nasılki 10tl destekteki yönetici genç çocukları kandırmaya çalıştıydın ya.. son hasan usta konusunda. işine gelen her yalanı uyduruyorsun..

adamlara hasanusta size küfretti dedin. ne oldu kapandımı forumu adamın. çünkü orada 10tr adminlerine küfür yoktu ve sen gene aşağılık yaratık olduğunu göstermiştin yalan söyleyip iftira atmıştın.

birde salakça bana oranın linklerini veriyordun çok iyi bişe yapıyormuşsun gibi.

bir okudum baktım adama iftira atmışsın.

yahu harbiden iyice merak ettim nasıl haksızlığa yutkunuyorsun sen.. 

banada hack mack dedirtmeye çalışma mahkemeye vercekmişmiş.

arkadaş ettiği hakarete karşı ağzına sıçtığım için beni mahkemeye verecekmiş ama bana acıyormuşta hastayım diye vermiyormuş.

ulan götoşş 3-5 günlük veri kaybı olunca iğne sana batınca ve bir şey yapamayacağın için. hastalığımımı bahane edipte duygu sömürüsü yapıyorsun.

tabi mahkemeye veremeyeceğin için kendini temizlemen gerekecekti. hastalığımmı aklına geldide duygu sömürüsü yapıp. güzel kaçış yolu buldun afferin sana köpek. 

iftira uydururken hakaret ederken hasta değildim ama değilmi... kansız seni gidi.

çıkarına gelince hemen gene kendine yontmaya başladın domuz beyinli seni. 

abd avrupa gibi göz boyamaya algı oluşturmaya çalışıyorsun.. senin haşa Allah ın kitabın çıkarın olmuş sen tutup benimi milletimi kandıracaksın yok hastaymış vs. sen klimana kötü diyen adamlara söven adamsın.

birde sağdan soldan adam toplayıp bana sövdürmeye çalışan sahsi bir kanıbozuksun. ne kadar sana sövmesemde bu laflarım yeter sana.

ben admin olarak yasal hakkımı kullandım senin kara kalbin o iftirayı atmasaydı belkide aklıma bile gelmezdi. ve üstelik admin nickimin şifresini bile unutmuştum şifremi yeniledim o akşam. 

mal herf seni, ikile git sen köfteci yusufa soya kıymalı köfte ye. nasılsa çin malı klimalar ucuz ya o yüzden Yusufta ucuz..

bak birde adımı soy adımı yazmışsın foruma. işte ben sana kanı bozuk diyorum millet kızacakta.. 

sana yazdığım maillerimde de var ailevi kanıbozuk demiyorum sana. şahsiyetinde kanıbozukluk var senin puşt ibne.

kendi eline gelen herşey mübah oluyor. sil dedim silmemişsin ismimi. bende tutup daha ileri şeylerimi basayım daha basmadım ben hiç bir şey..

sen köpek gibi kendini haklı görüp ağlasanda. senmi haklı olcaksın len herşeyde it köpek.

hem iftira at her zamanki gibi sonra ben gagana edincede duygu sömürüsü yap. siktir git uyuz köpek adam olan senin yalanına inanmaz anca senin gibi şahsiyeti kanıbozuk olanlar senden çıkar uman yalakalar inanır.

daha sonra birşeyler daha ekleyeceğim bu tip insanlarlar ilgili. belkide  insanların çıkarları için yalakalıp edip insanlıktan çıkma davranışları diye dev bir albüm olabilir.
[/b]
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara
Ellerine sağlık abi. Şuan dışarıdayım tam okumadım da neyin ne olduğu belli. Özel mesaj da atamıyorum. Bazı sayfalar zor yükleniyor zor yazıyorum. Neyin ne olduğu belli zaten o yüzden o yüzden benim içim rahat senin de rahat olsun. Kendine iyi bak eve gelince özel mesaj atacağım sana
foruma yazdığım yazılarda hep mybb hatası oluyor şimdi yazdığım bir yazı daha güme gitti kahretsin Angry
Ara
1649348866.jpg

https://i.imgur.com/w6stPsU.jpg

S1KiCNd.jpg

http://easycaptures.com/fs/uploaded/935/1649348866.jpg

https://i.hizliresim.com/njn98V.jpg

silinen mesajımın resimleri daha sonra yazarım tekrar.

kenef birol üyelere karşı beni kötülüyor kötüyüm ulan üye falanda istemiyorum diyorum ne olacak beyinsiz angut.
Ara
öff mennun gerek yok bunlara Allah için yapma bunları bak yemin ederim banlamak zorunda kalıcam seni.

bu adam resmen sen öğretipte yazdıırryorsun der düşünemiyormusun bunları.

takılma forumlarda derslerine bak.
Ara
teşekkür ederimde ben yanlız çalışırım kimseye ihtiyacım yok en son ortak çalışmamda ağzım yandı muhaha
Ara
(05-18-201608:28 PM)9köy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederimde ben yanlız çalışırım kimseye ihtiyacım yok en son ortak çalışmamda ağzım yandı muhaha

Sen gene yalnız çalış bende kendimce bir şeyler yapayım işte.
bak kzıyorum ama burda Birolla uğraşma dedim sana onu bana bırak. uğraşıcaksan başka yerden uğraş. yazmıycam dedin hala yazıyorsun.
Ara
(05-18-201608:38 PM)9köy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bak kzıyorum ama burda Birolla uğraşma dedim sana onu bana bırak. uğraşıcaksan başka yerden uğraş. yazmıycam dedin hala yazıyorsun.

Smile
ok ok ok
Ara

Hızlı Menü:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping