Birileri bu adama haddini bildirsin
5V42Aj.png

mesaj içinde gözükmeyen resimler. attach 1433 ve 34

WY4E3P.jpg

https://i.hizliresim.com/WY4E3P.jpg

X4yJr0.jpg

https://i.hizliresim.com/X4yJr0.jpg

mbirol harbiden iyice aşağılık bir adam olduğun ortaya çıktı. bu adam Gürcanmı Hasanmı yoksa izmirden rakibinmi belli değil...

beni ne karıştıryorsun saf köylü vs nickler alarak iyice bayağılaştın ha kendini rezil ediyorsun pislik herif.

tam bir zavallısın. milleti oradan ayartıp getiremedin ya kendi forumuna.. gelende artık çok inanmıyor sana.

domuz olduğunu ve sağa sola çamur attığını anlıyor. çekememez aşağılık herif artık anladımki benim forumdan bile korkuyorsun bir adım bile büyümeyeceğini bildiğin halde.

ama korkma öyle olsa forumdan hiç çıkmam rahat ol Big Grin

ulen bak yeni konu açma doğrulama  kodu ne çıktı

NE3WMN.png

http://i.hizliresim.com/NE3WMN.png 

sana bişe hatırlatıyormu muhahahani hasanla gürcan sana hırsız haramzade felan diyorlar ya hihohahahaha

düşün artık hep Allahtan bunlar. Shy

sen tabi kendini zemzemle yıkanmış olarak görüyorsun...  ulan köpek lağım suyu bile çok sana. dedikoducu aşağılık  köpek.

kiliseye gitsen vaftiz olmak istesen zangoçla papaz seni taşla sopayla kovalarlar.  adi yaratık seni saf köylü şettimi senide abuk subuk işler yapıyorsun..  ha tabi sana göre şettim gölgenden bile kokruyorsun normaldir ne girse dötüne benden biliyorsun. 

millet dikkat edin güvenmeyin bu adama sizleri kandırmaya çalışıyor orda yazan adamları çekemiyor.. birol bu adamlara teşekkür ediyorlar birde diye çekemiyorsun ben daha  senin kadar adam kandırdıklarını görmedim.. ikiside deli olsada bazan çizmeyi aşsalarda biraz fazla atsalarda asıp kesselerde  delilere normaldir 

ama senin her gün görüyorum herkesi kendin gibi sahtekar sanma tamammı.

şuna bakın ya adam bana diyor sen mideayı öv... onlarda senden görüp yazsınlar..

yahu salak salak şeyler üretiyorsun. o adamlarında ağzına sağlık yanlız. önceleri bu ahlaksız birolun yüzünden banada olmadık lafları söylediler birolun köpeği bile dediler. sonra anlayınca benim onun gibi ahlaksızlıkar peşinde olmadığımı.. bulaşmadılar bana.

bak mbirol ben adi değilim senin gibi.. tutupta senin ardından yazdırmıyorum.. 

sen benim ardımdan adam toplayıp yazdırsanda böyle tahrik edici manyakça nickler alsanda. ben sen değilim. ulan mal mahkemeye vermiyceksmisin beni ben bu yazılarla çıkınca savunmaya hakim sana demeyecekmi siktir git götveren herif.  adamı tahrik etmişsin adamda bir güzel şeetmiş senin dört charını. mübaşire der atın şu domuza benzeyen adamı mahkemeyi meşgul etmesin. demeyecekmi.

ulan adi adam zevkmi alıyorsun benim laflarımdan belli zaten bir ara bol bol küfür yiyip hasanlardan hala dh ye giriyordun.  adamlar aa bak bilmem ne  biroluda gelmiş yazıyorlardı.. ulan adi yaratık alışmışsın sen kahretsinki ne desek yağmur yağdı diyorsun.

siktir git tahrik etme germe beni sen bu kadar adi bir insansın işte ben senle bir olamam. senin yaptıklarını yapamam.

memnun olan ı kestim forumdan yazdırmıyorum ama bir tane itiraf konusu duruyor sayende küfür yediğime dair.

köpek puşt herif sana iyi yapıyorlar sıçsınlar ağzına nerede sıçarlarsa sıçsınlar. bana ettiklerinin cezasını Allah çektiriyor sana işte. bu hasan boşa çıkmadı ortaya. Allah çıkardı. bundan sonra işbirliğimizi izleyeceksin yaşasın kötülük sana karşı. 

senki hala bana bu göndermeleri yapıyorsun ya. puştin göti seni gidi...

seni ipe çekmek lazım.. ipne ip ne ki zincire çekmek lazım.

yada burnuna halka takıp sultanahmete götürüp oynatmak lazım... ayıcı geldi hanımm.. haksızlık yapan götverenleri oynatıyoooo ayıcı geldi ayıcıııı.. çalarım defi sana oynarsın.

ayılardan af diliyorum onlarda bir canlı ama sen değilsin sen daha tuhaf yaratıksın hasanustayla gürcanın dediği  gibi sana koyacak isim bile yok Huh

bak benle uğraşma bu son olsun normal yazacakalrımı bile yazamıyorum sittir git başımdan. hem bak salak senin bunları yapman bu foruma hit aldırır kafanı çalıştır.

baya fazla ziyaretçi geliyor bak buraya...  kazma kendi ayağına sıkıyorsun herzaman olduğu gibi kendi hırsından.
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara
utanmaz adam konuyu kaldırmış.. uydurduğu nicki silmiş.

0D8Z3D.png

http://i.hizliresim.com/0D8Z3D.png

şimdi bakarsanız konu yok.

jnLDmJ.png

https://i.hizliresim.com/jnLDmJ.png

ortalığı karıştırdı insanları günaha soktu herzamanki gibi.. orospu karı bile yapmaz bu işleri.. birde insanlara haşa yüce yaradanın ın ismini ufak yazıyor diye çamur atıyor. ulan önce sen okuduğun gibi yazmamayı öğren.

hoş okuduğun gibi yazsan bile G harfine Ğ diyorsun yumuşak g Ğ kullanman gereken yerde Y kullanıyorsun. alacağım diyeceğin yerde.... Türkçeye en uygun hadi halk dilinde ALICAM desen neysede mide bulandırıcı şekilde ALACAM diyorsun nerde var lan bu kelime aç tdk yı.

ha birde kendini ingi Laz sanıp madde in japan lafların vardı. made ile in lafını ayıramıyordun bir türlü.. benle dalga geçtiğn zamanlardan başlayıp dürte dürte zor öğrettiydim made in japan yazdırmayı sana. mal diksiyonun neyse öyle bile yazamıyorsun..

birde bana ders vereceksin benim yazım klavyem bozuktur binlerce defa açıkladım ağır romatizmal sorunlar gözümün seçmemesi vs ama yıllarca diksiyonum sayesinde ekmek yedim. ne konuşuyorsam ben onu dökerim.. harfler bibirine geçsede.. hatam varmıdır vardır tabiki kimse 4 dörtlük olmaz Türkçede.

ben Türkçe dersi vermiyorum haddimede değil ama senimn gibi dalga geçme ahlaksızlığıda yapmam.. senin gibi kuş beyinlilik edipte kendimi görmeden. sonrada Ğ harfleriyle bokunu kapatmak için kendince eğleniyorsun. düşünemeyen beynin ve götünle eğlen beyni götünde adamsın nasılsa.

kimsenin Türkçesi dilbilgisi 4x4 olamaz en güzel kulağa en hoş gelen dildir. ama en zor dillerdende birisidir. çünkü çok özel bir dildir. gramer yapısı diğer dillerden çok üstündür. diğer diller  bizim Türkçeyi konuşamayan yabancılara güldüğümüz tarzda bir gramer yapısına sahip. Nasıl desem nasıl anlatsam, bizde ingilizce önüne gelen kelimelerle meram anlatmaya çalışırız ya. aynı o yapının orijinali diğer dillerin resmen grameri.

göt, hem tuhaf şivenle milletle dalga geçtiğin gibi (defalarca aramız iyiyken uyardım seni kimseyle bu Türkçenle dalaşma hele kocagavat ustayla hiç dalaşma dedim sana beyinsiz Twing Twing diye adam senle dalga geçerken uyanmıyordun bile.) şimdide benle dalga geçmeye çalısıyorsun hadi neysede..

birde millete ahlak ve din dersi vermeye çalışıyorsun. ulan zındık sen mübarek Cuma gecesi bile içen adamsın pis serhoş alkolik. hadi içtin günahı kendine birde savunuyorsun iyice günaha girerken iddia ediyorsun.

(birde adımı alkoliğe çıkardın diyorsun bana sen yazılarını kontrol et. dhde nasıl alkolü savunduğuna ve oradaki şakalarımıza bak.)  

zaten daha ne iftiralar atıyorsunda.. o karikatür meselesindede sağlam sıçıcam ağzına bir daha bu tür ipnelikler edersen.. sağda solda ötme köpek kendi ahlakını bana sıvamaya çalışma. o olaya ben bir gün geç yazd
ım görmedim bile.. o esnada kopyalanmış dua et benim sana yazdığımı görmedi adam..

daha önce kopyalamış. keşkede görseydi daha net anlaşılırdı mesaj saatlerinden günlerden ve işte o zaman iftiracı beyninin piç düşüncesinin ne olduğu daha iyi anlaşılırdı. keşke bulabilsemde ben bassam o yazıyı it herif daha
fazla konuşturma beni diğer tüm belgelerini bastırma bana buraya..

neyse sen ne halt etmeye bu tür şeylere giriyorsun senin işinmi din işlerine girmek.. çarpılırsın bak ikaz edeyim. millete ahlak ve din dersi vermeye çalışma. zındık kafir pis mel-un ... diyordu ya hoca Kemal Sunal a... sana çok yakışıyor bu laf.ban 

brdaha senin bu ipneliklerine cevap ta vermeyeceğim elimden geldiğince senin amacın bana daha ağır konuşturup mahkeme açmak olmasada bir kıyıda dursun düşüncesi. nasılsa elindeki çamurlar yeterli değil. aç len canın sağolsun senden korkan senin gibi olsun.

ama bu szöleri benden duyamazsaın ben ailevi olarak söylemem... hiç bir aile senin gibi adi bir adam yetiştirmek istemez.. 

bu tür konuşmanın ayıplığınıda yıllardır yazarım ben.. ama bir insan bir lafı hak ediyorsa şahsi olarak diye ayırıyorum sen bir şahsiyeti şerefsizsin davranışlarına göre şahsi olarak kanıbozuksun. zira bak din dersi vereyim sana Nuh peygamber in oğlu ve eşide inançsızdı. haşa Nuh aleyhi selammı onları öyle yetiştirdi?  anla aişte insanın kendi şahsiyeti diye bir şey vardır.. adisin köpeksin sok bu lafları götüne.

ne iş bu arada sabrını taşırdığım son mesajımıda silmişin 2651mesajım gözüküyordu son mesajımda me senin dötüne değmiş dediydim şimdi yok o mesaj..

alışkınsın nede olsa... serhat6363 ünde mesajlarını sildin konuyu kaldırdın köylü haieri ve senin sattığın ürünleri eleştiriyor diyemi yönetimden ayırdın dediği için.. önce adamın mesajlarını sildin sonra konuyu kaldırdın çakılmamaması için. kenef seniiii...  sen uğraş benle uğraş ne bok olduğun daha iyi anlaşılsın. anlaşılıyorda zaten...  ban
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara

Hızlı Menü:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping