Fake üyelik açmaya çalışanlar. Geçici mailler vs.
sayın arkadaşlar bu konuyu 1 ay kadar önce açacaktım elim ermedi bakınız taslakta kalan tarihe.

http://i.hizliresim.com/VY9l1v.png

bugünde geçici mail adresiyle bir üyelik vardı ankaradan girmiş ama genede sildim haberi olsun o arkadaşın fake olmayabilir. ama gmail yahoo gibi sağlam mailler hairici üyelik denemeyelim. şimdi taslaktaki yazımızı altta okuyalım.

---------------------------------------------------------------

arkadaşlar kaç gündür yazmaya çalışıyorum  fırsat bulamadım.

örnek olarak  forum index inde gördüğünüz

ok işaretli yerlerdeki iki üyede fake dir. özellikle bırakıyorum örnek olması için.

bu kişilerden birinin mail adresine ve ip numarasına bakalım zaten ikiside aynı kişi.

http://i.hizliresim.com/VYAbLn.png

mail adresi geçici mail denen adreslerden.

ip numarasıda 2. oktaki 5.254 le başlayan numaranın nereden girdiğini göremek için aşağıdaki ip kontrol adresine dikkat edin.

http://i.hizliresim.com/kvAlGJ.png

arkadaşlar niyeti bu şekilde olan kişiler psiphondan onion sitelerden  vs üye olmaya çalışmayınız kabul etmiyoruz. üye olabilrsiniz ama onaydan geçemezsiniz.

mbirolun forumunu delen arkadaşlarda aslında delemezlerdi delmelerinin sebebi mbirol aç gözlülüğüydü..  zaten üyeliği onaya çevirmiştik yurt dışından gelen üyelikleri ve geçici mail adresi olanları almayacaktık tor browser psiphon vs gibi..  ama insan aç gözlü olursa bir üye daha fazla alacağım derse böyle delerler adamı.. daha doğrusun Allah ayağına takar bi şekilde..

adamın gözü doymuyorki google bizi üste çıkardı şimdi bu işin kaymağını yeme zamanı diye forumu ziyaretçilere kapatıp zorla üyeliği zorladı...

şimdi bakmayın aras sıra açsada  e haliyle google de bu tür durumlarda indekslemede salak değil... gene ayağına takılacak ve artık peşinde ben olmasamda gelenler hiçte önemsenmeyecek türden değiller. dikkat etsin hetenın foruma...

benim üyeyle vs işim olmaz dedim kimse bir kez daha yanlış anlmasın kusura baksamasın bu yaştan sonra başım kaldırmıyor. çoğu zaman saçma sapan soruları inatla çocuk gibi aynı şekilde soruluyor. birde bazı ukala resmen çocuk ruhlular var. artık bu yaştan sonra çocuk mocuk büyütemem. forumun amacı arşiv oluşturmaktır... bu sırada gelen üyeler kabul edilecektir vaktim oldukça cevap veririm yoksa uğraşabildiğim kadar. benim forumculuktan çıkar mıkar düşündüğüm yok 50-100 tl verdikten sonra zaten kurulan bir şey parasıda önemli değil ama uğraşacak halim yok bir yazı yazıyorum bazen 3-4 saat süryor genede kelime hatalarıya dolu oluyor.  eski bilgilerimi bir araya getirmek amacım şuan. artık dua alırsak var olan bilgilerdendende dua alırız.  çok saygı selam herkese.
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara
@saski1aa arkadasim lutfen Turkiyeden uye olunuz. ikinci kez ayni ip ve mail adresi ile uye oldugunuz icin yazma geregi duydum. Ilk uyeliginize onay vermedim sildim bunada onay yok kusura bakmayiniz.
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara

Hızlı Menü:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping