Yanlış Anlaşılmaları Düzeltmek Adına;
Star 
Bu forumda ve hete nın forumunda adıma açılan bazı konularda ağır hakaretler olduğunu görüyorum. Bu güne kadar forumlarda hiç kimseye hakarette bulunmadım fakat bazı arkadaşlardan aynı karşılığı bulamıyorum ne yazık ki. İsimlerin burada çok önemi yok. Herkes ne yaptığını neyden sorumlu olduğunu biliyordur. Kilma ve klimacılıktan anlamadığım gibi bu iştende bir çıkarım yok. 

Başka bir forumda birden fazla üyelik açtığım ve o özellikle @9köy ü karaladığım konusunda yazılar bu foruma ve başka foruma da yazılmış. Asla bu yolla kimseyi karalama yoluna gitmedim.

2vc6nhf.jpg
https://i.hizliresim.com/7vk5Pr.jpg

Yukarıdaki resimde aynı ip adresi üzerinden 2 üyeliğim olduğu söyleniyor ama durum öyle değil. Bu ip adresini sorguladığımızda ip nin ABD ye ait olduğu görülüyor.

http://www.ipsorgu.com/

Ben ABD de oturmadığına göre benimle aynı zamanda yada farklı zamanda Zenmate gibi bir program kullanan kullanıcılarla aynı ip yi almışız.

ZdVgZ3.png

2 adet Haier klima aldım ve bunları alırken @9köy de dahil bir kaç kişiye danışarak aldım. Zaten klimalar konusunda çok bilgili olsam kimseye danışmazdım. 3 aylık kullanım sonunda klimalarımdan memnunum. Memnun olmasam sizden daha fazla gürültü yaparak hakkımı arar ve alırdım. 

Sağlıcakla kalın.
Ara
(05-30-201601:59 PM)kemalwebnet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumda ve hete nın forumunda adıma açılan bazı konularda ağır hakaretler olduğunu görüyorum. Bu güne kadar forumlarda hiç kimseye hakarette bulunmadım fakat bazı arkadaşlardan aynı karşılığı bulamıyorum ne yazık ki. İsimlerin burada çok önemi yok. Herkes ne yaptığını neyden sorumlu olduğunu biliyordur. Kilma ve klimacılıktan anlamadığım gibi bu iştende bir çıkarım yok. 

Başka bir forumda birden fazla üyelik açtığım ve o özellikle @9köy ü karaladığım konusunda yazılar bu foruma ve başka foruma da yazılmış. Asla bu yolla kimseyi karalama yoluna gitmedim.

7vk5Pr.jpg

Yukarıdaki resimde aynı ip adresi üzerinden 2 üyeliğim olduğu söyleniyor ama durum öyle değil. Bu ip adresini sorguladığımızda ip nin ABD ye ait olduğu görülüyor.

http://www.ipsorgu.com/

Ben ABD de oturmadığına göre benimle aynı zamanda yada farklı zamanda Zenmate gibi bir program kullanan kullanıcılarla aynı ip yi almışız.

ZdVgZ3.png

2 adet Haier klima aldım ve bunları alırken @9köy de dahil bir kaç kişiye danışarak aldım. Zaten klimalar konusunda çok bilgili olsam kimseye danışmazdım. 3 aylık kullanım sonunda klimalarımdan memnunum. Memnun olmasam sizden daha fazla gürültü yaparak hakkımı arar ve alırdım. 

Sağlıcakla kalın.

@kemalwebnet

ben anca yazabiliyorum. benim mesajım içinde @hetedan rica ettim zaten editlemek için mesaj değiştirme durumunu açması için. onun forumda görmüşsündür zaten.

ama bazı şeyleride yazmam lazım.

ben normalde editlemesem bile olur aslında çünkü kötü bişe yoktu. sanad bişde demedim diğerleri haricinde.

ama mbirol şahsiyeti şerefsiz olan adam bilsinki kızdığımız @hasanusta bile söz verdimmi mesajımı silerim diyorsa kendinden utansın. okusunda burayı köpek herif. tabi utanma ar duygusu varsa hala adam karalamayı maharet sayıyor. 

adam bunu daha öncede yaptı serhat konusunda ben gördüm çünkü.

bu adam binbir türlü yazılar yazdı mbirola sağda solda  bendne özür dile hepsini sileyim dedi. ama haşa karşımızda kendini peygamber sanan adam var.

adamda mide kalmamış hasan usta küfrettikçe fake nickler alıp dh ye girp girp dahada fazla küfür yedi. karakter olsa önce özür diler kendisinde durumu bırakmayıp hasan devam ederse savcılığa verirdei ama olma o hep haklı.

eline bişe geçtimi her boku kullanmaya kalkıyor. karakterini sikeyim ta adama dedim benim ismimi sili oradan silmediği gibide birde üstüme adam saldırtıp kıçına bişe girmiş orospu gibi zevkleniyor karakterine sıçayım. bide klima manyağı yazmış adıma. manyak sitsin seni büyük olur şeyi zaten seni deli sitmeseymiş zamanıdna bukadar dansöz olmazdın.

şimdi benim anlayamadığım duruma gelirsek ben daha öncede bu ip durumlarını sordum forumda çift ip olmasının mümkün olmadığını öğrendim network çakışması olsa bile foruma yansıması mümkün olamayacağı söylendi. senmesela bir liste atmışsın o listedeki ipler hep aynı senin inceleme sayfandan. ben artık özürden sonra zaten bişe demiyorum çokta anlama bu işlerden ama keşke o tarihte yazılan mesajlardaki mesajın sol alt yanında bulunan ip no göster bölümünü tıklasaydın. ben oralardan çıkarttıydım çünkü.

neyse artık fazla yazmayayım..  bende seni kırdıysam özür dilerim.

klimalar konusundada evet 2-3 kişiden birisin sen tavsiye edip aldırdıklarımdan ama klimaların dandik çıktığını gördükten sonrada günaha girmezdim. senin kullanış şeklinde vsde bişe demedim orada.

açıkça söylemem gerekirse çokta tatmin olmasamda karışmadım taki olaylar kavgaya döndüğünde seni bir kez ikaz ettim.. bunları geçiyoruz.

ama şunuda herkez bilsinki inanmadığım ürün yüzünden günaha giremem. mbirol istediğiyse hiç aleyhte yorum olmaması. e bende buna gelemem.

it köpek gibi iftrialarına devam etsin adam gibi beni ayıra bilirdi hakaret etmeden iftra etmeden ettide ne oldu. bu lafları duymak hoşuna gidiyor dah açok sataşsın istediği kadar it ürür kervan yürür. tek taraflı kapalı kutu devam etsin.

sonrda başkalarına seviye yerlerde desin seviyesini sikeyim.
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara

Hızlı Menü:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping