Klima Bakımı Hakkında Her Şey.
herşey derken şuan yazabilecek halim bile yok daha sonra herşeyi elden gelebildiğince açıklarız.

en son me ve daikin klimamı temizledim. mitsubishi electric iç ünite fan temizleme durumu, klima ağzındaki flapların çıkarıldıktan sonra, ağzın önündeki koruyucu ızgara, kolay açılır kapak gibi yapıldığından fanı temizlemek için ulaşılması harika .

screenshot_673.png

daikinde bu rahatlık yok.

screenshot_671.png

daikinse alttaki resimde olduğu gibi sökmesi baya zorlu.
screenshot_697.png

sökene kadar imanım gevredi

screenshot_698.png

vuqWGC4.jpg

zaten yoruldum fanı temizlemeden bıraktım sonra temizleyeceğim.

Lütfen bana tavsiye sorularınızı özelden değil forumdan sorunuz tüm forumdaşlar faydalansın. Ayrıca, Kuralları okumadan foruma mesaj yazmayalım.
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara
merhaba ilaç ve durulama konusunda epoca 2000 2lt sprey pompa kullanmak istiyorum fakat ürün çok pahalı kullanabileceğim ürün tavsiye edermisiniz
Ara
(06-26-201612:41 PM)cemcagdas Nickli Kullanıcıdan Alıntı: merhaba ilaç ve durulama konusunda epoca 2000 2lt sprey pompa kullanmak istiyorum fakat ürün çok pahalı kullanabileceğim ürün tavsiye edermisiniz

ya sn Cem bey arkadaşım size yazıyordum bitiremedim taslakta kaldı. tarihe bakabilirsiniz http://prntscr.com/bllj90

ilaç konusunda profesyonel ürün önermem kullanımı çok tehlikeli ve belli bir markası yoktur hepsi ağır derecede solvent içeriyor. insan korkusundan nekadar sulandıracağını bile bilemiyor. korkudan fazla su katıyor. bunlar ev kullanıcısı için uygun değil.

ben şahsen bimden en ucuz güldal marka yağ çözücü var onu alıp hiç sulandırmadan kullanıyorum klima finlere ve borulara zarar vermiyor ama nefesinize genede dikkat edin.

epoca harici italyan markaları var aklımda olan eros var. birde gardener yanılmıyorsam yeşil bir ürün vardı. daha fazla bildiğimde pek yok.  ama şuan marketlerde 5-6 tl ye bile çin ürünlernden bulursanız işinizi bir müddet görürler. epoca alırsanız eskitemezsiniz.

diğer demiş olduğunuz brandayı bende bulamadım daha doğrusu ben anlamam internetten.. arkadaşlara rica ettim aradılar yurt dışı direkt sitelerini bulamadılar burda var ama çok para. şayet siz bulursanız yurt dışından uygun fiyata beraber alabiliriz. çok selam.
Ara
(06-27-201604:57 PM)cemcagdas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-27-201610:36 AM)9köy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya sn Cem bey arkadaşım size yazıyordum bitiremedim taslakta kaldı. tarihe bakabilirsiniz http://prntscr.com/bllj90

ilaç konusunda profesyonel ürün önermem kullanımı çok tehlikeli ve belli bir markası yoktur hepsi ağır derecede solvent içeriyor. insan korkusundan nekadar sulandıracağını bile bilemiyor. korkudan fazla su katıyor. bunlar ev kullanıcısı için uygun değil.

ben şahsen bimden en ucuz güldal marka yağ çözücü var onu alıp hiç sulandırmadan kullanıyorum klima finlere ve borulara zarar vermiyor ama nefesinize genede dikkat edin.

epoca harici italyan markaları var aklımda olan eros var. birde gardener yanılmıyorsam yeşil bir ürün vardı. daha fazla bildiğimde pek yok.  ama şuan marketlerde 5-6 tl ye bile çin ürünlernden bulursanız işinizi bir müddet görürler. epoca alırsanız eskitemezsiniz.

diğer demiş olduğunuz brandayı bende bulamadım daha doğrusu ben anlamam internetten.. arkadaşlara rica ettim aradılar yurt dışı direkt sitelerini bulamadılar burda var ama çok para. şayet siz bulursanız yurt dışından uygun fiyata beraber alabiliriz. çok selam.

Sevgili 9köy kardeşim ilgili olduğun çok açık teşekkür ederim.zaten durumunu yüzeysel bildiğim için sorun etmiyorum geç gelen cvplarda öyle tarih ispatı falan olmasın ayıpoluyor Smile)) arkadaşım sorun yok canın sağolsun.peki bu brandanın klimacılar tarafından bilinen bir adı varmı onu öğrenirsem araştırmamız daha kolay olur.
Saygılarımla

teşekkür ederim sn arkadaşım anlayışınız için gördüğünüz üzere gene kayıplardayım üstünüze afyet.

temizlik kiti olarak geçiyor yabancı sitelerde. buralarda pek bilmiyorlar bile. temizlik kiti deseniz o nekidir diyen ilgisizler bile var.
Ara
Çok teşekkürler
Ara
(06-29-201609:50 PM)cemcagdas Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler

ok
Ara
@cemcagdas, demiş olduğunuz seti aldım gayet güzel bir aparat ama  şayet klima yanlarında boru ve kablo varsa zorluk çekilebilir en yoğun kullandığım klimada bu sorunu yaşadım ama genede işimi gördü.

3 adet klimamı  temizledim.  kaldı 3 adet daha.

https://www.youtube.com/watch?v=nm9UWufcAho&feature=youtu.be
Ara
MJOXq2.png

zift resmen
Ara

Hızlı Menü:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping