Airfel Ltkunu munu neyse almayın
arkadaşlar.... bakın inadına mbirol ibneliği ile millet kandırılıp inadına tavsiye ediliyor bu ltkunu denen ürün.

daikin servis diye şişiriyor itne herif.

daikin önce kendi klimalarına düzgün servis vermeyi öğrensin buraya bir foto atarım sözde daikinin özel olarak seçilip gönderilen servisin astığı klimayı gösteririm.  

alanlar malına laf söyletmemek için çirkefleşiyor. çirkefleşinde bir sezon geçsin öyle çirkefleşin be gafiller.

zamanında zibro markası ile satılan midea üretimi üstelik üst seri inverter 75 serisini bende övdüm günaha girdim.

neden derseniz. sonrasında mbiroldan almak istedim ısıtması soğutması sağır iki gün sonra ağzıma edersin dedi bana. ben buları bilipte konuşuyorum.

ama insan oğlunun bazısı anında parlar beyni eriyiktir görüyoruz çoğunu. 

birde hep güçlüden yana olacak kadar kanları son derece bozulmuş cinsleride vardır insanların. çünkü çıkar bu gibi tiplerin gözünü kör etmiştir..

ama bilemedikleri durumsa doğrular hiç değişmez
.

biraz bekleyelim alanların memnuniyetinide görelim 1 yıl bir geçsin. zira airfel kafasına göre üretim yaptıran bir firma şunu şunu çıkart şu şekilde üret dedimi iş biter.

hem sonra kangaldan açma bakır boru montajı yapılmayan klimayı almamaya çalışın.
sadece bende demedim bunu mbirol denen zübüğün kaç tane yazısını buraya basarım bu konuda .

şimdi gene diyenler olabilir ramazan günü bozma ağzını.. (iyi niyetli olanlara sağ olsunda dilsiz şeytanlar kendilerine baksınlar kimse kusura bakmasın. bana bunu diyeceklerin kendileri yeri gelince benden bin beter oluyorlar. laf olsun torba dolsun diye kimsenin kendisini dürüst insan gösterme sevdası olmasın..)

ya bana bu kadar ağız kapama orucu yeter. haşa zaten tutamıyorumda 10 yıldır sağlık sorunlarım yüzünden. Allah herkese sağlık hastalara şifa versin.

Ramazanda ağzımı bozmayayım dedim ama olmuyor işte.

bakın arkadaşlar bu aşağılık adam hem kendi forumundan göndermelerine devam ediyor birde sırıtıyor bilmem ne karıya gibi bişe girmiş gibi.. 

ama bakınız daha önce airfel alanlara ve hazır bakır boru setli klima alanlara ne diyordu.

bakır boru seti olsa ne olur. kağıt gibidir hazır bakır boru seti diyordu.

e şimdi ne diyor bunu diyen adam. diyorki ,airfel ltkunu bakır seti kullanıyor diyor..

bu adam hemde bakır diyor. e zamanında sen bu şerhi koymadınmı. şimdi neden bu şerhi koymuyor .

şuan bu şerhi koyamaz çünkü inada bindirdi işi.. 
ve şuan kendiside bu klimayı satabildiğinden dolayı övüyor. zaten internette bulduğunuz fiyata gönderirim diyen kendisidir...

ortaya yazmasada şuan daha önce yazmıştı. hemde bu klimaları internetten alanlar haram işliyor hırsızlığa ortak oluyor demişti.

l1d7jb.png

https://i.hizliresim.com/l1d7jb.png

şuanda millete özelden ulaşıyorsa hiç şaşmamda, madem hem ince bakır borulu bu airfeller hemde internette tokatçı malı alan satan haram işlerse neden öneriyorsun inadına..

zaten başka bir konu daha açıp nasıl çıkarına göre davrandığı yazıları toplayacağım şimdi bakalım resimlere ve düşünelim.

kvGDyD.png

http://i.hizliresim.com/kvGDyD.png

qBjQyV.png

http://i.hizliresim.com/qBjQyV.png

ben ayrıca şunu belirteyim başlıkta almayın desemde bu klima midea üretimidir.
ben bir müddet gözlem sonucu kesin önerebilirimde bu klimayı.

daikin servislerin geneline incede olsa bakır boru montaj seti dağıtılsın. çünkü eldeki alüminyum setler kolay kolay bitmez. bitsin o setler hiç yoktan alüminyumdan iyidir ince sette olsa.

ama dikkatli olmak lazım bu alüminyum boru seti olayını ilk ahlak edinenlerden birisidir airfel daikine satılmadan önce.
alüminyumdan önce ise kağıt gibi ince bakır boru kullanıyorlardı.

daikinde bunu devam ettirmekten geri durmadı taki şiakyetler iyice arttıktan sonra kağıt gibi ince borulara geri dönüldü.

sonuçta klima stabil çalışması ile iyi anılan midea ürünüdür. kolay kolay tam manasıyla bozabileceklerini sanmam.

Çöptel diye ün yapmış Vestel bile zamanında midea ya klima yaptırdı onlarda baya tutulmuştu.

gree üretimleri gibi problemli olabileceğini hiç sanmam. şuan sadece bakır boru ince olması dışında,kumandadan bir kaç fonksiyonunu çalmışlar. donanım haberde birisi o fonksiyonları midea klima kumandasına bakarak lehimle hat çekerek çalıltırmış. zaten onlarında çok büyük önem arzedeceğini sanmıyorum.

bunun yanısıra uğurda alınabilir. uğur klimalarda midea üretimidir. fakat uğur klimalardada alüminyum montaj borusu kullanımı var deniyor.

baştan bakır boru açılması, kabul edilmezse kağıt gibide olsa bakır boru seti kullanılması pazarlık edilebilir.

ben şahsen bu bakır set durumunu dh de bir arkadaş Arçelik alırken öneride bulunmuştum. önerdide bulunduğum üye Arçelikle konuşunca arçelik bakır set ile kurulumu sağlamıştı. üye isimini hatırlamıyorum ama dhde bu mesaj durur. 

herşey düzgün konuşup anlaşmaya bağlı. 
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara
güncel
Arkadaşlar kuralları okumadan foruma mesaj atmayınız.
Ara

Hızlı Menü:

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping